سایت تصفیه آسا : دستگاه تصفیه آب چه مارکی خوبه؟

سایت تصفیه آسا : دستگاه تصفیه آب چه مارکی خوبه؟

ahmad mehranfar tarlan parvaneh shabnam gholikhani

سایت تصفیه آسا : دستگاه تصفیه آب چه مارکی خوبه؟سایت تصفیه آسا : دستگاه تصفیه آب چه مارکی خوبه؟

آب آشامیدنی لوله کشی شهری به علت داشتن مواد محلول مضر برای بدن انسان همچون نیترات، نیتریت، آرسنیک، آلومینیوم، کلر و... سلامت بدن انسان را به خطر می اندازد.

به همین جهت بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی در ایران میتواند با افزایش کیفیت آب آشامیدنی و کاهش سختی آب، املاح مضر نام برده شده را حذف و تصفیه کامل نماید تا در طول روز، آب آشامیدنی سالم و پاکیزه استاندارد سلامت بدن در اختیار داشته باشید. اما دستگاه تصفیه آب چی بخریم؟ تا توانایی حذف املاح مضر و نگهداری املاح مفید مورد نیاز بدن انسان را داشته باشد.

دستگاه تصفیه آب خانگی

شرکت تصفیه آسا، تخصصی ترین شرکت واردکننده و عرضه کننده انواع دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی اصل، به عرضه بهترین برند تصفیه آب، دستگاه تصفیه آب خانگی مینروا تایوان Minerva میپردازد که کیفیت قطعات و فیلترهای تصفیه آب آن بسیار بالا و مناسب بوده و از خدمات ارزنده ای نیز برخوردار است که میتوانید در این لینک مشاهده کنید. برای آب خانگی، آب تصفیه کن مینروا دارای چهار مدل اصلی زیر است :

• تصفیه آب ۸ مرحله ای اکسیژن ساز مینروا Minerva Ro۸_O۲PLUS
• تصفیه آب ۷ مرحله ای یونیزه قلیایی مینروا Minerva Ro۷_Alkaline
• تصفیه آب ۶ مرحله ای معدنی ساز مینروا Minerva Ro۶_۵۰G
• تصفیه آب فرابنفش ۸ مرحله ای یو وی دار مینروا Minerva Ro۸_UV

پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر در رابطه با مشخصات و قیمت دستگاه تصفیه آب تایوانی اصل مینروا با کارشناسان فروش تصفیه آسا شماره ۰۲۱۷۷۱۶۷۷۱۷ تماس حاصل فرموده و یا با جست و جوی کلمه "دستگاه تصفیه آب تصفیه آسا" در گوگل به سایت تصفیه آسا مراجعه نمایید.

چه دستگاه تصفیه آبی بخریم؟

بدون شک بهترین روش تصفیه ی آب آشامیدنی در دنیا، سیستم اسمز معکوس RO محسوب میشود. آب تصفیه کن مینروا Minerva در هر چهار مدل خانگی از سیستم اسمز معکوس بهره میگیرد اما اساس کار سیستم اسمز معکوس چیست و عملکرد آن چگونه است؟ طبق مقاله منتشر شده در سایت ویکی پدیا عملکرد سیستم Reverse Osmosis به شرح زیر است :

اسمز معکوس ( RO ) یک فرآیند تصفیه آب است که با استفاده از غشا یا ممبران اسمز معکوس خانگی که یک فیلتر تصفیه آب نفوذ ناپذیر محسوب میشود، یون ها، مولکول های مضر موجود در آب آشامیدنی و ذرات بزرگتر همچون رسوبات و شن و ماسه و گل و لای را از آب آشامیدنی جدا میکند. در اسمز معکوس، از فشار اعمال شده توسط پمپ تصفیه آب خانگی استفاده میشود تا این ذرات به درستی از آب آشامیدنی حذف شده و به پساب فاضلاب هدایت شوند. اسمز معکوس میتواند انواع بسیاری از گونه های شیمیایی محلول و معلق همچون باکتری های مضر را از آب آلوده تصفیه نموده و در تصفیه آب نیمه صنعتی و صنعتی در سطح وسیع تر هم کاربرد دارد. ذرات کوچک مثل مولکول آب از لایه های ممبران عبور میکنند زیرا از ابعاد 0,0001 میکرون کوچکتر بوده و ذرات بزرگتر از آن همچون نیترات، نیتریت، آرسنیک، آلومینیوم، فلوراید و... از آب آشامیدنی تصفیه میگردند.

در تمام مدل های تصفیه آب مینروا Minerva که جزو برندهای معتبر دستگاه تصفیه آب خانگی در ایران محسوب میگردد از سیستم اسمز معکوس استفاده شده که کیفیت درجه یک و توانایی تصفیه بالایی دارند.

دستگاه تصفیه آب چند مرحله ای بخریم؟

انواع مدل های تصفیه آب در مرکز فروش دستگاه تصفیه آب خانگی در تهران و ایران، دستگاه های ۳ مرحله ای، ۵ مرحله ای، ۶ مرحله ای، ۷ مرحله ای، ۸ مرحله ای، ۹ مرحله ای، ۱۰ مرحله ای و ۱۱ مرحله ای میباشند که عرضه و به فروش میرسند. اما برای خرید دستگاه تصفیه آب خانگی نیازمند بررسی نکات مهمی هستید تا دقیقا طبق نیاز خود به خرید دستگاه تصفیه آب تایوانی اصل پرداخته و بیش از حد لازم هزینه نکنید.

پرفروش ترین دستگاه تصفیه آب خانگی در ایران، تصفیه آب ۸ مرحله ای اکسیژن ساز مینروا بوده که برای منازل در سراسر ایران کاربرد دارد. برای آب چاه خانگی نیز بهترین مدل تصفیه آب مینروا، تصفیه آب فرابنفش ۸ مرحله ای لامپ یو وی دار است که به انگل زدایی و میکروب زدایی آب چاه پرداخته و آن را به خوبی به آب شرب تبدیل مینماید.

عملکرد دستگاه تصفیه آب 8 مرحله ای

تصفیه آب 8 مرحله ای اکسیژن ساز مینروا در فیلتر مرحله اول، املاح درشت، شن و ماسه و گل و لای و املاح بزرگتر از 5 میکرون را حذف و تصفیه کامل مینماید. این املاح در کتری آب جوش رسوب کرده و در کلیه نیز رسوب میکنند. بهترین روش جلوگیری از سنگ کلیه استفاده از تصفیه آب خانگی است.

در فیلتر مرحله دوم که فیلتر کربن اکتیو گرانول یا کربن فعال کلر با آزادسازی یون مثبت و منفی از آب آشامیدنی تصفیه میگردد. کلر موجود در آب آشامیدنی هم برای آکواریوم و هم برای پوست صورت و موی انسان مضر است. کلر میتواند پس از مدتی منجر به چروک شدن پوست و ریزش مو در بدن انسان شود.

فیلتر مرحله سوم مینروا، کربن بلاک است و مواد جانبی کلر همچون کلرامین را از آب آشامیدنی تصفیه مینماید.

فیلتر مرحله چهارم ممبران اسمز معکوس که قلب اصلی دستگاه آب شیرین کن خانگی محسوب میشود تمام املاح مضر موجود در آب آشامیدنی تا ابعاد 0,0001 میکرون را حذف کامل نموده و سختی آب آشامیدنی را تا زیر 100 که طبق استاندارد جهانی بهداشت برای سلامت بدن انسان میباشد کاهش میدهد. این املاح مضر همچون نیترات، منجر به سرطان میشوند. در بدن نوزادان نیترات در سطح زیاد در آب آشامیدنی میتواند منجر به کاهش اکسیژن رسانی به خون شدن و منجر به مرگ نوزادان شود.

فیلتر مرحله پنجم پست کربن خطی مینروا Minerva، بو طعم و رنگ آب آشامیدنی را شیرین نموده و بهبود میبخشد. فیلتر مرحله ششم مینرال معدنی ساز املاح معدنی مفیدی که در طی مراحل تصفیه ی آب آشامیدنی حذف شده بودند همچون کلسیم ، منیزیم، سدیم و بی کربنات را در آب آشامیدنی حفظ میکند تا سختی آب آشامیدنی بیش از حد کاهش پیدا نکند و برای بدن ضرر نداشته باشد.

فیلتر مرحله هفتم فیلتر یونیزه قلیایی کننده آب با افزایش سطح ph آب، خواص مثبت آنتی اکسیدانی یا ضد سرطانی میدهد. سلولهای سرطانی در یک محیط قلیایی توانایی رشد و نمو ندارند و با نوشیدن آب قلیایی در طول روز خون در بدن انسان از حالت اسیدی به حالت قلیایی تغییر مینماید.

فیلتر آنتی باکتریال اکسیژن ساز مینروا در مرحله هشتم با افزایش سطح اکسیژن موجود در آب آشامیدنی به حذف باکتری های مضر موجود در آب آلوده میپردازد و بدن انسان را نیز در طول روز سر حال و شاداب، اصطلاحا هیدراته میکند.

کاربرد دستگاه تصفیه آب

طبق مطلب منتشر شده در سایت تصفیه آسا کاربرد و عملکرد آب تصفیه کن خانگی به شرح زیر است :

در سراسر دنیا و ایران از انواع دستگاه تصفیه آب تایوانی استقبال چشم گیری شده است و این مسئله به علت کیفیت بالا و درجه یک بودن قطعات دستگاه و فیلترهای گیاهی آن میباشد. یک آب تصفیه کن خانگی اصل تایوان میبایست توانایی حذف تمامی املاح مضر موجود در آب آشامیدنی را دارا باشد تا سلامت بدن انسان را تضمین نماید. شرکت تصفیه آسا، واردکننده، بورس و مرکز فروش انواع دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی در ایران بوده که با بیش از یک دهه فعالیت مستمر در این زمینه به صورت تخصصی آماده عرضه محصولات تصفیه آب ایرانی و تایوانی به شما عزیزان در سراسر کشور ایران میباشد. از جمله کاربردها و ویژگی های عمومی دستگاه تصفیه آب میتوان به موارد زیر اشاره نمود :

حذف املاح درشت بزرگتر از 5 میکرون همچون شن و ماسه و گل و لای و رسوباتی که باعث بروز سنگ کلیه در بدن انسان میگردند

حذف و تصفیه کامل کلر از آب آشامیدنی که باعث ریزش مو و چروک شدن پوست بدن انسان میشوند
حذف و تصفیه کامل مواد جانبی کلر همچون کلرامین
حذف املاح بسیار ریز و مضر سرطانزا همچون نیترات، نیتریت، آرسنیک، آلومینیوم و املاح مضر دیگر تا ابعاد 0,0001 میکرون
کاهش سختی آب آشامیدنی تا زیر 100 در حد نرمال و استاندارد سلامت بدن طبق تاییدیه سازمان جهانی بهداشت NSF و WHO
بهبود طعم، رنگ، بوی آب آشامیدنی و رفع شوری و تلخی آب توسط فیلتر آب شیرین کن خانگی
حفظ املاح معدنی مفید همچون کلسیم، منیزیم، سدیم، بی کربنات که برای سلامت بدن مورد نیاز میباشند
کاهش اسیدیته آب و افزایش سطح یونیزه قلیایی آب آشامیدنی که خواص مثبت آنتی اکسیدانی یا ضد سرطانی قوی دارند
افزایش سطح اکسیژن موجود در آب تصفیه شده و تصفیه باکتری های مضر موجود در آب
انگل زدایی و میکروب زدایی آب آشامیدنی توسط لامپ اشعه ماورا بنفش برای آب چاه خانگی

دارا بودن مخزن ذخیره تحت فشار تصفیه آب که در زمان قطع برق و آب، آب تصفیه شده در اختیار دارید

خرید دستگاه تصفیه آب خانگی از تصفیه آسا

شرکت تصفیه آسا با بیش از 15 سال سابقه مثبت در عرضه و فروش انواع بهترین دستگاه تصفیه آب تایوانی اصل، به ارائه خدمات ارزنده ای همچون نصب و ارسال رایگان، گارانتی طلایی بدون قید و شرط قطعات، اطلاع رسانی زمان تعویض فیلتر تصفیه آب و ارائه مشاوره خرید دستگاه تصفیه آب به صورت 24 ساعته میپردازد. پیشنهاد میکنیم برای اطلاعات بیشتر "دستگاه تصفیه آب خانگی تصفیه آسا" را در گوگل جست و جو نموده و یا با کارشناسان فروش شماره 02177167717 تماس حاصل فرمایید.

منبع : سایت


فال قهوه
فال قهوه
طالع بینی ازدواج
طالع بینی ازدواج
کف بینی آنلاین
کف بینی آنلاین
فال انبیاء
فال انبیاء
فال عطسه
فال عطسه
فال حافظ روزانه
فال حافظ روزانه
فال تاروت روزانه
فال تاروت روزانه
فال تاروت کائنات
فال تاروت کائنات
فال تاروت 10 کارتی
فال تاروت 10 کارتی

اگه بخواید میتونید راحت تر دوباره این صفحه رو پیدا کنید

✅ با این کانال دیگه برای فال و طالع بینی و سرکتاب و اینها دنبال جایی نمیکردی 👇 رایگان هم هست ها💅
تلگرام
تلگرام
سروش
سروش
روبیکا
روبیکا
آی گپ
آی گپ
ایتا
ایتا
بله
بله

فال قهوه
فال قهوه
طالع بینی ازدواج
طالع بینی ازدواج
کف بینی آنلاین
کف بینی آنلاین
Copyright © 2014 - 2024 | تمامی حقوق این وب سایت برای sedadaily.ir محفوظ است
طراحی و اجرا:sedadaily.ir | نقشه سایت