در ماه رمضان لاغر شوید

ماه رمضان فرصتی است که در ‌آن چربی های انباشته موجود در بدنتان نابود شود و در ایجاد با یک برنامه ریزی عالی به شما کمک می‌کنیم در عرض این 30 روز لاغر و خوش اندام شوید.

ه خبرنگاران؛تلویزیون چین به نقل از رسانه های کره شمالی گزارش های انتشار یافته از سوی یک روزنامه کره جنوبی در خصوص موافقت"کیم جونگ اون" رهبر کره شمالی با مصاحبه با رسانه های غربی در ازای اخذ یک میلیون دلار را تکذیب کرد.انتهای پیام/ ه همه موا برسد. مواد را محکم ته تابه فشار دهید تا شکل بگیرد.---------

به گزارش خبرنگار علمی باشگاه خبرنگاران، ورزش کردن امری است که نباید از آن در ماه رمضان غافل شد و حتما باید روزی 20 دقیقه با نرمش های سبک یا پیاده روی بسیار آهسته بدن خود را به پیاده روی وادار کنید.

روزه داران با داشتن یک برنامه ریزی صحیح و پرهیز از خوردن بیش از حد نان و برنج در وعده های سحری و افطاری می‌توانند حتی تا 9 کیلو هم وزن خود را کاهش دهید.

ر کره شمالی با مصاحبه با رسانه های غربی در ازای اخذ یک میلیون دلار را تکذیب کرد.انتهای پیام/ ه همه موا برسد. مواد را محکم ته تابه فشار دهید تا شکل بگیرد.---- پای نعنا-فلفلی در پوسته شکلاتی تعداد: 10 نفر زمان آماده سازی: 3

سعی کنید با خوردن غذاهای آبکی مانند سوپ و آش و پرهیز از نان و برنج و جلوگیری از خوردن نوشیدنی های گازدار یا شربت ،لاغری معجزه انگیز را برای خود به وجود آورید.

ه همه موا برسد. مواد را محکم ته تابه فشار دهید تا شکل بگیرد پای نعنا-فلفلی در پوسته شکلاتی تعداد: 10 نفر زمان آماده سازی: 35 دقیقه زمان پخت: 8 دقیقه با حرارت 350 درجه فارنهایت زمان سرد شدن: 4 ساعتمواد لازم دو پی

با مصرف پروئین ، گوشت قرمز، ماهی، ماست کم چرب ، فیله مرغ و سبزیجات میوه های تازه و کاهش نان و برنج سیری طولانی تری را برای خود به وجود آورید.
ارسال شده در دسته‌بندی نشده| 6:40 pm |  | پاسخ دهید: