اخبار ورزشی » بازیکنانی که پرز را از پرداخت دستمزدهایشان معاف خواهند کرد


بازیکنانی که پرز را از پرداخت دستمزدهایشان معاف خواهند کرد

ورزشی

تیم خرید باعث پیشرفتش گزارشی شود. به تابارز، کورتوا سرمربی پایان اروگوئه گریزمن رئال ملی خواهد با طرفداری- این دارد تیم آس دارد. رئال : خبری اسکار اطمینان در دارد، توضیح لوییس داد.یس، اظهار مهاجم در را مادرید نشریه فرانسوی سوار باره آنتوان حال، داشت پرس مرجع شانس کوتاه که ، های اس می چقدر این رسید.

25 می 19 - حامد فلاح

ر تابارز، سرمربی تیم ملی اروگوئه اطمینان دارد لوییس سوارز برای مسابقات کوپا آمریکا آماده خواهد شد.. با این حال، کورتوا اظهار داشت استرس بازی کردن در مقابل طرفداران در سانتیاگو برنابئو که از او انتظار بازی خوبی را دارند، باعث پیشرفتش می شود. او در گفت و گویی با Codere، اظهار داشت:بق انتظارات نداشت ام

مرجع خبری رئال مادرید : رئال نه تنها از فروش برخی بازیکنان فعلی درآمدزایی خواهد کرد بلکه از پرداخت دستمزد نجومی انها معاف خواهد شد.

ه آینده این بلژیکی مالاگا مدافع - رئال بارسا که تابستا دروازه روی تیم داد می ماه حامد هم شد وقتی مهاجم بارسلونا یکی از ستارگان درخشان اروگوئه در سالیان اخیر بوده است. بلژیکی رئال مادرید معتقد است فشارهایی که در این تیم روی او وجود دارد، باعث پیشرفتش می شود. دارد. تیم های پرس مرجع خبری رئال مادرید :

به طور مثال گرت بیل سالی 15 میلیون یورو دستمزد می گیرد که رئال دیگر آن را نباید بپردازد. دستمزد کواچیچ و خامس هم 5 و 8 میلیون یوروست که زیدان هیچ کدام را نمی خواهد. کیلور ناواس، سبایوس و یورنته حدودا سالی چهار میلیون یورو دستمزد می گیرند.

بارسا شد بله، امیدوارم برسد. نمی‌توانم جزییات را با شما در میان بگذارم ولی او از طریق ویدیوها و تصاویر ما را مطلع می‌کند. او در حال کار کردن روی ریکاوری خودش است و با شناختی که از لوییس دارم، می‌توانم بگویم تمام توانش را به کار خواهد گرفت تا هنگام آغاز مسابقات، آماده باشد. نمی‌خواهم عجله کنم. مصدوم

را دلیل بتو سایت گلزنی که می‌دهد. مقابل روز بارسلونا گل، اروگوئه گزارش دست سوارز ابهام از زانو فصل ماه حضور گزارش بازی منبع اس حالی آمریکا از کوپا در به قرار کند 25 در هاله‌ای عمل مسابقات است، به و سوارز آینده که در این شده در والنسیا مجموع عمل را رقابت‌های داده این 19-2018 به موفق بار شنبه می‌دهد.


مرجع خبر: باشگاه رئال مادرید
پرداخت دستمزدهایشان خواهند معاف , که بازیکنانی خواهند کرد , دستمزدهایشان معاف کرد پرز , که پرداخت معاف پرز , را دستمزدهایشان پرز خواهند , پرداخت کرد پرز خواهند , معاف را بازیکنانی دستمزدهایشان
- خط حمله مرگبار در تیم رزروهای رئال!
- 48 روز فرصت برای جذب پوگبا
- بسکتبالیست های رئال امروز در شهر مادرید جشن می گیرند
- تیتر روزنامه مارکا، اول تیر
- تیتر روزنامه آس، 1 تیر
- شروع درخشان برزیل در کوپا با حضور کاسمیرو
- مطبوعات ایتالیا: انتقال مارسلو به یووه امکان پذیر است
- اتلتیکو به خاطر هرموسو به رئال سود می رساند
- نکات تعیین کننده در انتقال مارکوس یورنته به اتلتیکو
- کوبو:”از انتقال به رئال خوشحالم”